KONST / Litografier / Färglitografi 14145250
nr 1414 5250
Jan Forsberg
(f. 1932), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 44/50. Bildmått: 38x55cm, yttermått inklusive ram: 57x72cm
Jan Forsberg, svensk målare, och grafiker född 1932 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 19:58:17
20/8 14:53:42
100 kr
21/8 17:41:06
Jan Forsberg
Läs mer om Jan Forsberg